Netradičné doplnky na svadby, plesy a stužkové

Chystáte svadbu, organizujete ples či pripravujete stužkovú? Radi Vám s tým pomôžeme.

V našej dielni Vám vyrobíme originálne doplnky!

 

Vyrobíme Vám jedinečné magnetky ako pamiatku pre hostí na výnimočný deň. Magnetky vyrábame z dreva, plastu a priehľadného plexiskla. 
Chceli by ste magnetky, ale nemáte presnú predstavu? Ponúkame Vám možnosť vybrať si z našej ponuky hotových grafík. Potom si stačí už len vybrať tvar a nakombinovať vzory a písmo.

 

 

A21Ručne Vám vyrobíme a laserom vygravírujeme krásne drevené motýliky. Niekoľko kúskov máme vždy pripravených aj na sklade (aktuálna ponuka). Motýliky vyrábame z rôznych druhov drevín – buk, čerešňa, javor, palisander, orech, jatoba, … a každý kúsok je originál.Vyrábame motýliky aj podľa špecifických požiadaviek zákazníkov.

 

 
gravírovaná plaketa srdce

Gravírujeme aj poháre na svadby a stužkové. Môžete si vybrať z nášho katalógu alebo nás prídite navštíviť. A ak by ste chceli niečo netradičné ako darček pre hostí…pogravírujeme Vám napríklad aj vázu či sklenené srdiečko. Pozrite si naše katalógy sklenených plakiet a pohárov a inšpirujte sa v  našej galérii.

 

 

To všetko a ešte mnoho ďalšieho vieme vyrobiť v našej malej dielničke. Fantázii sa medze nekladú. Prídite k nám, inšpirujte sa v našej galérii alebo nám napíšte správu.
Vždy sa potešíme.

 

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *